teknoloji haberleri son dakika Seçenekler

Şayet sizde yeni bir Feysbuk üstüne ehil yetişmek istiyorsanız bayağıdaki adımları izleme edin. İşte Facebook hesabı harisarken kovuşturma etmeniz adımlar…

Şirketlerin genelgede planlı şartları haiz ve Bakanlıkça onaylanan e-kâr sitelerine üyeliklerine ilişkin giderler yüzdelik 60 tartıında ve e-kâr sitesi başına senevi 8 bin liraya kadar desteklenecek.

Sizler muhtevain Windows 7 yüklü bir bilgisayara kesinlikle format atılır görselleri ile beraberinde derledik. İşte sarrafiyetan sona Windows 7 ile format atma rehberi…

Windows disk tasfiye vasıtanı kullanarak henüz ziyade disk meydanı ve daha arı bir medarımaişetletim sistemine ehil olabilirsiniz. Elektronik beyinınızda biriken yararsız dosyaları bulmak ve silme mesleklemini gerçekleştiren Windows aracı, ekstra bir kılgı indirmenize ihtiyaç kalmadan göremediğiniz bütün boşuna dosyaları elektronik beyinınızdan siler. Evet Windows disk temizleme nite gestaltlır. Sizler midein haberimizde aşama etap anlattık.

Çin Fen ve Endüstri Geliştirme Merkezi (CCID) kripto tıkır birimleri sıralamasında kripto vakıf birimleri piyasasının en yüksek hacimli birimi Bitcoin 11’inci sıraya yükseldi.

Youtube evet Faketube: daha fazla Elli dolar ve bir bot ile on binlerce like ya da dislike satın alabilirsiniz

Karşı inceleme kellelatılan TikTok ne verileri topluyor? İşte uygulamanın özdek molekül ulaştığı bilgiler

En bekâretçi teknoloji ve piyes şirketlerinden ve onların arkasındaki akılalmaz insanlardan her şeyi körükleyen paraya, teknoloji devriminin ayrıntılı kapsamına değinmektedirler.

Lenovo Yoga S940 ultra narin dizaynıyla sentetik zekada en son teknolojiyi buluşturuyorLenovo’nun ultra nezaketli tasar çizimıyla hayranlık uyandıran dizyüzeyü elektronik beyinı Lenovo Yoga S940, sima aşinalık özellikli kamerası sayesinde bir bakışınızla celse açıyor.

Kalem erbabı Aziz Gönül Türkiye’de eser yapan ve teknoloji konusunda paylaşım fail en yararlı türk teknoloji sitelerini sizler muhtevain listeledik.

OSB'lerin mevduat projelerine destekOSB'ler mevduat projeleri midein bankalardan kullandıkları kredilere, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından faiz desteği alabilecek.

iPhone 12'lerin kılıflarının sızdırılmasıyla cihazların dal layihamlarına ilişik bilgiler ortaya çıktı

Kılgı gideceğiniz yeri seçtiğiniz zaman size en usturuplu alternatifleri sunup bilet almanıza imkân katkısızlıyor.

Fakat kendilerini kâh teknolojiden münezzeh abzurt sav yaptıklarını derunin eleştirmeden geçemeyeceğim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *